خانه| پيام

سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

با کیفیت ترین دستگاه شنود سیم کارتی برند اپل ۰۹۱۰۴۴۱۶۰۹۳


 
قيمت 0ريال

با کیفیت ترین دستگاه شنود سیم کارتی برند اپل ۰۹۱۰۴۴۱۶۰۹۳

با قرار دادن تنها یک عدد سیم‌کارت در دستگاه شنود سیم کارتی میتوانید به راحتی و بدون جلب توجه صدای محیطی که دستگاه در آن قرار دارد را شنود کرد.

هنگام فعالیت این شنود، نه صدایی از دستگاه بلند می‌شود و نه نوری از آن دیده می‌شود برای همین جلب توجه نمی‌کند، فقط کافی است آن را در جای مناسبی قرار داد که دیده نشود. این دستگاه مجهز به سنسور حساس به حرکت است و در صورت دریافت سیگنال حرکتی توسط سنسور، دستگاه شروع به فعالیت و شنود می‌کند. سنسور حرکتی قادر است، هر حرکتی را تا ۵ متر دورتر شناسایی کند.

با داشتن دستگاه دزدگیر سیم‌کارتی اپل مهم نیست تا محل مورد نظر برای شنود چقدر فاصله دارید، چون فقط کافی است یک تماس با شماره سیم‌کارت داخل شنود برقرار کرد. شنود سیم‌کارتی اپل دوطرفه و دارای دو میکروفون با قدرت بالایی است. باتری دستگاه شنود قابل شارژ است و در هربار شارژ ۳تا ۴ ساعت کارکرد دارد.

شنود سیم‌کارتی اپل Apple A9 در هر مکانی که مورد نظر باشد، قابل استفاده است. در دفاتر، سازمان‌ها، اماکن تجاری و اداری، در ساختمان‌های مسکونی در مواقع مسافرت برای جلوگیری از سرقت، برای مراقبت از خودرو از دزدی و … هر جایی که نیاز باشد بدون ایجاد سر و صدا از ورود و خروج و مکالمه افراد آشنا و یا ناشناس باخبر شوید.

ویژگی‌های شنود سیم‌کارتی اپل Apple A9

شنود سیم‌کارتی اپل دوطرفه است.
شنود سیم‌کارتی اپل دارای دو میکروفون است.
مجهز به سنسور حساس به حرکت
سیم‌کارت‌خور
باتری داخلی
از هر نقطه دنیا می‌توان فعال و غیرفعال کرد.
در هر مکانی قابل استفاده است.
باتری داخلی آن می‌تواند ۳ الی ۴ ساعت کار کند.

در این دستگاه سنسور حرکتی جاسازی شده که میتواند هر حرکتی را تا ۵ متر دورتر از دستگاه دریافت کند .

توانایی غیر فعال یا فعال کردن دستگاه را در هر جای دنیا که باشید دارید

پشتیبانی توسط بيزنا | طراحی قالب توسط مهدی نت